Zarejestruj się

Zachęcamy do darmowej rejestracji jako Oferent. Dzięki temu uzyskają Państwo możliwość składania ofert na publikowane przez nas zapytania.

Zarejestruj

Informacje dla Oferentów

Zapraszamy do współpracy

Witamy w systemie zapytań ofertowych MOSTOSTAL ZABRZE S.A. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją dla Oferentów oraz do rejestracji Państwa firmy w naszym systemie. Po stworzeniu konta i uzyskaniu loginu oraz hasła będą mogli Państwo złożyć ofertę.

Celem powstania portalu jest spójna i czytelna prezentacja wszystkich zapytań ofertowych oraz stworzenie Oferentom równych szans w dostępie do informacji. Wszystkie zapytania prowadzone przez Dział Zakupów Scentralizowanych będą umieszczane w systemie i dostępne w Internecie. Składanie ofert również będzie odbywać się za pomocą portalu.

MOSTOSTAL ZABRZE S.A. nie udostępnia danych zawartych w bazie obcym podmiotom. Służą one jedynie na użytek wewnętrznej bazy dostawców i oferentów. Mają Państwo prawo do zgłaszania zmian i modyfikacji zawartości swojego konta.

Więcej informacji znajdą Państwo w Poradniku dla Oferenta.

Zapytania ofertowe

W portalu umieszczone są obecnie realizowane przez MOSTOSTAL ZABRZE S.A. zapytania. Każde z nich posiada indywidualny numer, nazwę oraz typ. Dla Państwa wygody umieściliśmy na stronie wyszukiwarkę treści oraz filtry umożliwiające odnalezienie właściwych zamówień.

Szczegółowe informacje dotyczące zapytania są dostępne po kliknięciu w jego nazwę w tabeli. Znajdą tam Państwa specyfikację, niezbędną dokumentację oraz wymagania wobec Oferenta. Zamówienie jest dostępne dopóki nie minie termin składania ofert. Po tej dacie, nie jest możliwe przeglądanie szczegółów oraz składanie ofert.

Ofertę w imieniu swojej firmy mogą Państwo złożyć dopiero po zalogowaniu. Login i hasło zostaną przesłane w mailu potwierdzającym rejestrację. Prosimy nie udostępniać ich osobom trzecim.

O wyborze Oferenta decyduje nie tylko przedstawiona cena, ale także termin dostawy, doświadczenie i jakość wykonania wcześniejszych usług. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Oferntami.

Przejdź do dostępnych Zapytań Ofertowych.

Składanie ofert

Oferty składać mogą jedynie zalogowani Użytkownicy. Liczba ofert składanych przez jednego Oferenta na jedno zapytanie jest nieograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Oferentami.

Składanie ofert realizowane będzie w jednym z poniższych trybów, wybranym przez Zamawiającego:

Informacja o typie realizacji zapytania jest dostępna na liście zamówień oraz w szczegółach.

Informujemy, iż pod uwagę będą brane wyłącznie oferty złożone przez platformę zakupową.

Historia ofert

Portal umożliwa dostęp do złożonych przez Państwa ofert. W dziale "Zapytania ofertowe" znajduje się zakładka z podglądem na zapytania w jakich dany oferent brał udział oraz szczegóły składanych przez niego ofert.

Informacje dostępne są po zalogowaniu.

Logowanie do systemu

X